PMN30UNX
PMN30UNX
Onderdeel nummer:
PMN30UNX
Fabrikant:
Nexperia
Beschrijving:
MOSFET N-CH 20V SC-74
Data papier:
PMN30UNX.pdf
Invoering
Kopen PMN30UNX met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:900mV @ 250µA
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:6-TSOP
Serie:-
Rds On (Max) @ Id, VGS:40 mOhm @ 4.5A, 4.5V
Vermogensverlies (Max):530mW (Ta), 4.46W (Tc)
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SC-74, SOT-457
Andere namen:1727-2698-2
568-13217-2-ND
PMN30UNX-ND
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PMN30UNX
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:635pF @ 15V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:12nC @ 4.5V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 30V 4.5A (Ta) 530mW (Ta), 4.46W (Tc) Surface Mount 6-TSOP
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):30V
Beschrijving:MOSFET N-CH 20V SC-74
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:4.5A (Ta)