Kopen PTCCL05H280HTE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 265V |
|---|---|
| Type: | Ceramic |
| Time to Trip: | - |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.197" Dia x 0.217" W (5.00mm x 5.50mm) |
| Serie: | PTCCL |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | - |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | - |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | 500 Ohm |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | 2322 660 52893 232266052893 BC1363 PTCCL05H280HBC |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PTCCL05H280HTE |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 265V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | THERMISTOR 500 OHM 265V PTC |
| Current - Trip (It): | 42mA |
| Current - Max: | 200mA |
| Current - Hold (IH) (Max): | 28mA |
| goedkeuringen: | UR |
| Email: | [email protected] |