Kopen PTCCL07H211FBE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 145V |
|---|---|
| Type: | Ceramic |
| Time to Trip: | - |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.276" Dia x 0.197" L (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie: | PTCCL |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | - |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | - |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | 12 Ohm |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | 2381 661 52112 238166152112 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PTCCL07H211FBE |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 145V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | THERMISTOR PTC 12 OHM 145V |
| Current - Trip (It): | 315mA |
| Current - Max: | 1.4A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 210mA |
| goedkeuringen: | UR |
| Email: | [email protected] |