Kopen PTSB-R100-V12 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 12V |
|---|---|
| Type: | Ceramic |
| Time to Trip: | - |
| Dikte (Max): | 0.185" (4.70mm) |
| Size / Dimension: | 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm) |
| Serie: | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | - |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | - |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | 10 Ohm |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 2-SMD |
| Andere namen: | Q1113459 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | PTSB-R100-V12 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 12V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Beschrijving: | THERMISTOR PTC OCP 12V 10 OHM |
| Current - Trip (It): | 340mA |
| Current - Max: | - |
| Current - Hold (IH) (Max): | 170mA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |