PVC12233
Onderdeel nummer:
PVC12233
Fabrikant:
Cornell Dubilier Electronics
Beschrijving:
CAP FILM 3300PF 10% 1.2KVDC RAD
Data papier:
PVC12233.pdf
Invoering
Kopen PVC12233 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1200V (1.2kV)
Nominale spanning - AC:475V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.421" Dia x 1.252" L (10.70mm x 31.80mm)
Serie:PVC
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:PVC12233
Afstand tussen de draden:0.969" (24.60mm)
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:3300pF ±10% Film Capacitor 475V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP) Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP)
Beschrijving:CAP FILM 3300PF 10% 1.2KVDC RAD
Capaciteit:3300pF