PWR221T-30-3000F
PWR221T-30-3000F
Onderdeel nummer:
PWR221T-30-3000F
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
RES 300 OHM 30W 1% TO220-2
Data papier:
PWR221T-30-3000F.pdf
Invoering
Kopen PWR221T-30-3000F met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:TO-220-2
Size / Dimension:0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serie:PWR221T-30
Weerstand (Ohm):300
Vermogen (Watt):30W
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-220-2
Temperatuur:-55°C ~ 150°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PWR221T-30-3000F
Hoogte - Zittend (Max):0.760" (19.30mm)
Kenmerken:Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:300 Ohm ±1% 30W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film
Beschrijving:RES 300 OHM 30W 1% TO220-2