PWR4525W1500J
PWR4525W1500J
Onderdeel nummer:
PWR4525W1500J
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
RES SMD 150 OHM 5% 2W 4525
Data papier:
PWR4525W1500J.pdf
Invoering
Kopen PWR4525W1500J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±20ppm/°C
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Serie:PWR4525
Weerstand (Ohm):150
Vermogen (Watt):2W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:4525 J-Lead
Temperatuur:-55°C ~ 275°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PWR4525W1500J
Hoogte - Zittend (Max):0.197" (5.00mm)
Kenmerken:Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:150 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound
Beschrijving:RES SMD 150 OHM 5% 2W 4525