PWR6327W3R50J
PWR6327W3R50J
Onderdeel nummer:
PWR6327W3R50J
Beschrijving:
RES SMD 3.5 OHM 5% 3W 6327
Data papier:
PWR6327W3R50J.pdf
Invoering
Kopen PWR6327W3R50J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Serie:PWR6327
Weerstand (Ohm):3.5
Vermogen (Watt):3W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:6327 J-Lead
Temperatuur:-55°C ~ 275°C
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:PWR6327W3R50J
Hoogte - Zittend (Max):0.268" (6.80mm)
Kenmerken:Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:3.5 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound
Beschrijving:RES SMD 3.5 OHM 5% 3W 6327