Kopen Q2004LT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 200V |
|---|---|
| triac Type: | Internally Triggered |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220 Isolated Tab |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 Isolated Tab |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | Q2004LT |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Internally Triggered 200V 4A Through Hole TO-220 Isolated Tab |
| Beschrijving: | TRIAC INT TRIGGER 200V 4A TO220 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 4A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 46A, 55A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 40mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |