Kopen Q2006F41 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 200V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 2.5V |
| triac Type: | Standard |
| Leverancier Device Pakket: | TO-202 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-202 Long Tab |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | Q2006F41 |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Standard 200V 6A Through Hole TO-202 |
| Beschrijving: | TRIAC 200V 6A TO202 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 6A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 65A, 80A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 50mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 25mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |