R6201450XXOO
Onderdeel nummer:
R6201450XXOO
Fabrikant:
Powerex, Inc.
Beschrijving:
DIODE MODULE 1.4KV 500A DO200AA
Data papier:
R6201450XXOO.pdf
Invoering
Kopen R6201450XXOO met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:1.4V @ 800A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):1400V (1.4kV)
Leverancier Device Pakket:DO-200AA, R62
Snelheid:Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie:-
Reverse Recovery Time (TRR):11µs
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-200AA, A-PUK
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:R6201450XXOO
Uitgebreide beschrijving:Diode Standard 1400V (1.4kV) 500A Chassis Mount DO-200AA, R62
diode Type:Standard
Beschrijving:DIODE MODULE 1.4KV 500A DO200AA
Current - Reverse Lekkage @ Vr:50mA @ 1400V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):500A