RA201248XX
Onderdeel nummer:
RA201248XX
Fabrikant:
Powerex, Inc.
Beschrijving:
DIODE MODULE 1.2KV 4800A PWRDISC
Data papier:
RA201248XX.pdf
Invoering
Kopen RA201248XX met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:1.05V @ 3000A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):1200V (1.2kV)
Leverancier Device Pakket:Pow-R-Disc
Snelheid:Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie:-
Reverse Recovery Time (TRR):16µs
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-200AD
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RA201248XX
Uitgebreide beschrijving:Diode Standard 1200V (1.2kV) 4800A Chassis Mount Pow-R-Disc
diode Type:Standard
Beschrijving:DIODE MODULE 1.2KV 4800A PWRDISC
Current - Reverse Lekkage @ Vr:200mA @ 1200V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):4800A