Kopen RCP2512B360RGET met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±2% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±150ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 2512 |
| Size / Dimension: | 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) |
| Serie: | RCP |
| Weerstand (Ohm): | 360 |
| Vermogen (Watt): | 22W |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 2512 (6432 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RCP2512B360RGET |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.025" (0.64mm) |
| Kenmerken: | Moisture Resistant |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 360 Ohm ±2% 22W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film |
| Beschrijving: | RES SMD 360 OHM 2% 22W 2512 |
| Samenstelling: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |