Kopen RER40F4R53RCSL met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension: | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-39009, RER40 |
| Weerstand (Ohm): | 4.53 |
| Vermogen (Watt): | 5W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Box |
| Andere namen: | RER40F4R53RCSL-MIL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 250°C |
| montage Feature: | Flanges |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RER40F4R53RCSL |
| lead Style: | Solder Lugs |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.335" (8.51mm) |
| Kenmerken: | Military, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate: | R (0.01%) |
| Beschrijving: | RES CHAS MNT 4.53 OHM 1% 5W |
| Samenstelling: | Wirewound |
| Coating, Huisvesting Type: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |