RF80G331MDN1PX
RF80G331MDN1PX
Onderdeel nummer:
RF80G331MDN1PX
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V T/H
Data papier:
1.RF80G331MDN1PX.pdf2.RF80G331MDN1PX.pdf
Invoering
Kopen RF80G331MDN1PX met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:4V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:FPCAP, RF8
Ripple Current - lage frequentie:400mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:4A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-3808-2
493-3808-2-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RF80G331MDN1PX
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.315" (8.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):8 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V T/H
Capaciteit:330µF