Kopen RGEF1000K met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 6s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.650" L x 0.098" W (16.50mm x 2.50mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RGEF |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 10.2 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 4 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | RF0475-000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RGEF1000K |
| Afstand tussen de draden: | 0.199" (5.05mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.030" (26.20mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 10A KINK |
| Current - Trip (It): | 17A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 10A |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |