Kopen RGEF300K met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 1s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.260" L x 0.098" W (6.60mm x 2.50mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RGEF |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 97.5 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 38 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | RF3226-000 RGEF300KHF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RGEF300K |
| Afstand tussen de draden: | 0.199" (5.05mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.535" (13.60mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 3A KINK |
| Current - Trip (It): | 5.1A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 3A |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |