Kopen RGEF600-2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 3.3s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.402" L x 0.098" W (10.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RGEF |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 28 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 10 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | RF3242-000 RGEF600-2HF RGEF600-2HF-ND RGEF600-2HFTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RGEF600-2 |
| Afstand tussen de draden: | 0.199" (5.05mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.673" (17.10mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 6A HLD |
| Current - Trip (It): | 10.2A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 6A |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |