Kopen RHEF600S met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 5s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.441" L x 0.118" W (11.20mm x 3.00mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RHEF |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 32 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 13 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | 440382-0 440382-000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RHEF600S |
| Afstand tussen de draden: | 0.199" (5.05mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.827" (21.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 6A T/H |
| Current - Trip (It): | 10.8A |
| Current - Max: | 100A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 6A |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |