RHS0G561MCN1GS
RHS0G561MCN1GS
Onderdeel nummer:
RHS0G561MCN1GS
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
Data papier:
1.RHS0G561MCN1GS.pdf2.RHS0G561MCN1GS.pdf3.RHS0G561MCN1GS.pdf
Invoering
Kopen RHS0G561MCN1GS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:4V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:FPCAP, RHS
Ripple Current - lage frequentie:320mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:3.2A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-3763-2
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RHS0G561MCN1GS
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.264" (6.70mm)
Uitgebreide beschrijving:560µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):16 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
Capaciteit:560µF