RHT1A561MDN1
RHT1A561MDN1
Onderdeel nummer:
RHT1A561MDN1
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Data papier:
1.RHT1A561MDN1.pdf2.RHT1A561MDN1.pdf
Invoering
Kopen RHT1A561MDN1 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:FPCAP, RHT
Ripple Current - lage frequentie:525mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:5.25A @ 100kHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-3738
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RHT1A561MDN1
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:560µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):13 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V T/H
Capaciteit:560µF