Kopen RKEF135 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 60V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 4.5s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.402" L x 0.150" W (10.20mm x 3.80mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RKEF |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 370 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 110 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | RF3369-000 RKEF135HF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RKEF135 |
| Afstand tussen de draden: | 0.200" (5.08mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.669" (17.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 1.35A T/H |
| Current - Trip (It): | 2.7A |
| Current - Max: | 40A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 1.35A |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |