RL181S-272J-RC
Onderdeel nummer:
RL181S-272J-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 2.7MH 55MA 5.8 OHM TH
Data papier:
RL181S-272J-RC.pdf
Invoering
Kopen RL181S-272J-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±5%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.413" Dia (10.50mm)
afscherming:Shielded
Serie:RL181S
ratings:-
Q @ Freq:70 @ 50kHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RL181S-272J-RC
Inductie:2.7mH
Hoogte - Zittend (Max):0.551" (14.00mm)
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:480kHz
Uitgebreide beschrijving:2.7mH Shielded Wirewound Inductor 55mA 5.8 Ohm Max Radial
Beschrijving:FIXED IND 2.7MH 55MA 5.8 OHM TH
DC Resistance (DCR):5.8 Ohm Max
Huidige score:55mA