RL80J561MDNASQKX
RL80J561MDNASQKX
Onderdeel nummer:
RL80J561MDNASQKX
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
Data papier:
1.RL80J561MDNASQKX.pdf2.RL80J561MDNASQKX.pdf
Invoering
Kopen RL80J561MDNASQKX met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:6.3V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:FPCAP, RL8
Ripple Current - lage frequentie:570mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:5.7A @ 100kHz
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-4021-3
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RL80J561MDNASQKX
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.315" (8.00mm)
Uitgebreide beschrijving:560µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):8 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V T/H
Capaciteit:560µF