Kopen RLD60P110XFF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 60V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 8.2s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.512" Dia x 0.122" W (13.00mm x 3.10mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, RLD60 |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 380 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 150 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RLD60P110XFF |
| Afstand tussen de draden: | 0.201" (5.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.708" (18.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | FUSE RESETTABLE 1.1A 60V RADIAL |
| Current - Trip (It): | 2.2A |
| Current - Max: | 40A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 1.1A |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |