Kopen RN212-2-02 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm) |
| Serie: | RN |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andere namen: | -RN 212 2 /02 290-128 800029 817-1568 RN212202 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RN212-2-02 |
| Inductie @ Frequentie: | 1.8mH @ 1kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 0.799" (20.30mm) |
| filter Type: | Power Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.8mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A (Typ) DCR 75 mOhm (Typ) |
| Beschrijving: | CMC 1.8MH 2A 2LN TH |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 75 mOhm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 2A (Typ) |
| goedkeuringen: | UR, VDE |
| Email: | [email protected] |