RN55D2103FRE6
RN55D2103FRE6
Onderdeel nummer:
RN55D2103FRE6
Fabrikant:
Dale / Vishay
Beschrijving:
RES 210K OHM 1/8W 1% AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
15690 Pieces
Data papier:
RN55D2103FRE6.pdf
Invoering
Kopen RN55D2103FRE6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±100ppm/°C
Leverancier Device Pakket:Axial
Size / Dimension:0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie:Military, MIL-R-10509/7, RN55
Weerstand (Ohm):210k
Vermogen (Watt):0.125W, 1/8W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial
Andere namen:RN55D2103FRE6-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 175°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:9 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RN55D2103FRE6
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:210k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Beschrijving:RES 210K OHM 1/8W 1% AXIAL