RN60C3741FRE6
Onderdeel nummer:
RN60C3741FRE6
Fabrikant:
Dale / Vishay
Beschrijving:
RES 3.74K OHM 1/4W 1% AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14730 Pieces
Data papier:
RN60C3741FRE6.pdf
Invoering
Kopen RN60C3741FRE6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:Axial
Size / Dimension:0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Serie:Military, MIL-R-10509/1, RN60
Weerstand (Ohm):3.74k
Vermogen (Watt):0.25W, 1/4W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial
Andere namen:RN60C3741FRE6-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 175°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RN60C3741FRE6
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:3.74k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Beschrijving:RES 3.74K OHM 1/4W 1% AXIAL