RN65C1330FRE6
RN65C1330FRE6
Onderdeel nummer:
RN65C1330FRE6
Fabrikant:
Dale / Vishay
Beschrijving:
RES 133 OHM 1/2W 1% AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18438 Pieces
Data papier:
RN65C1330FRE6.pdf
Invoering
Kopen RN65C1330FRE6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:Axial
Size / Dimension:0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie:Military, MIL-R-10509/2, RN65
Weerstand (Ohm):133
Vermogen (Watt):0.5W, 1/2W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial
Andere namen:RN65C1330FRE6-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 175°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RN65C1330FRE6
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:133 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Beschrijving:RES 133 OHM 1/2W 1% AXIAL