Kopen RN70D5113FRE6 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) |
| Serie: | Military, MIL-R-10509/3, RN70 |
| Weerstand (Ohm): | 511k |
| Vermogen (Watt): | 0.75W, 3/4W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | RN70D5113FRE6-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 175°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RN70D5113FRE6 |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 511k Ohm ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |
| Beschrijving: | RES 511K OHM 3/4W 1% AXIAL |
| Samenstelling: | Metal Film |
| Email: | [email protected] |