Kopen RNCF0402BKE15K0 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±0.1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±25ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 0402 |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie: | RNCF |
| Weerstand (Ohm): | 15k |
| Vermogen (Watt): | 0.063W, 1/16W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0402 (1005 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RNCF0402BKE15K0 |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.014" (0.35mm) |
| Kenmerken: | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 15k Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |
| Beschrijving: | RES SMD 15K OHM 0.1% 1/16W 0402 |