Kopen RNCF0603BKE30K1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±0.1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±25ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 0603 |
| Size / Dimension: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| Serie: | RNCF |
| Weerstand (Ohm): | 30.1k |
| Vermogen (Watt): | 0.1W, 1/10W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0603 (1608 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RNCF0603BKE30K1 |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Kenmerken: | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 30.1k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |