RNCF2512DTE23R2
Onderdeel nummer:
RNCF2512DTE23R2
Fabrikant:
Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving:
RES SMD 23.2 OHM 0.5% 1W 2512
Data papier:
RNCF2512DTE23R2.pdf
Invoering
Kopen RNCF2512DTE23R2 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±0.5%
temperatuurcoëfficiënt:±25ppm/°C
Leverancier Device Pakket:2512
Size / Dimension:0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serie:RNCF
Weerstand (Ohm):23.2
Vermogen (Watt):1W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2512 (6432 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RNCF2512DTE23R2
Hoogte - Zittend (Max):0.026" (0.65mm)
Kenmerken:Automotive AEC-Q200
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:23.2 Ohm ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
Beschrijving:RES SMD 23.2 OHM 0.5% 1W 2512