RNU1C101MDSASQ
RNU1C101MDSASQ
Onderdeel nummer:
RNU1C101MDSASQ
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Data papier:
1.RNU1C101MDSASQ.pdf2.RNU1C101MDSASQ.pdf
Invoering
Kopen RNU1C101MDSASQ met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:FPCAP, RNU
Ripple Current - lage frequentie:282mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:2.82A @ 100kHz
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-14795
RNU1C101MDSASQ-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RNU1C101MDSASQ
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):25 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Capaciteit:100µF