Kopen ROV05-220L-2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 22V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 18.7V |
| Varistor Voltage (Max): | 25.3V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Disc 5mm |
| Andere namen: | A19473-000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 18VDC |
| Maximale AC Volt: | 14VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ROV05-220L-2 |
| Energie: | 0.70J |
| Beschrijving: | VARISTOR 22V 100A DISC 5MM |
| Huidige - Surge: | 100A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 1233pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |