Kopen ROV07H201K met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 200V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 180V |
| Varistor Voltage (Max): | 220V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 7mm |
| Andere namen: | F61578-000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 170VDC |
| Maximale AC Volt: | 130VAC |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ROV07H201K |
| Energie: | 17.5J |
| Beschrijving: | VARISTOR 200V 1.75KA DISC 7MM |
| Huidige - Surge: | 1.75kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 220pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |