RPS1A271MCN1GS
RPS1A271MCN1GS
Onderdeel nummer:
RPS1A271MCN1GS
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD
Data papier:
1.RPS1A271MCN1GS.pdf2.RPS1A271MCN1GS.pdf3.RPS1A271MCN1GS.pdf
Invoering
Kopen RPS1A271MCN1GS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:FPCAP, RPS
Ripple Current - lage frequentie:350mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:3.5A @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-3845-2
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:RPS1A271MCN1GS
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.303" (7.70mm)
Uitgebreide beschrijving:270µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):25 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD
Capaciteit:270µF