Kopen RS01AR2500FS70 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | - |
| Leverancier Device Pakket: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm) |
| Serie: | RS |
| Weerstand (Ohm): | 0.25 |
| Vermogen (Watt): | 1W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | RSA-.25TR |
| Temperatuur: | -65°C ~ 250°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 24 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RS01AR2500FS70 |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Moisture Resistant |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.25 Ohm ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound |
| Beschrijving: | RES .25 OHM 1W 1% WW AXIAL |
| Samenstelling: | Wirewound |
| Email: | [email protected] |