RT0201FRE073K92L
RT0201FRE073K92L
Onderdeel nummer:
RT0201FRE073K92L
Beschrijving:
RES SMD 3.92K OHM 1% 1/20W 0201
Data papier:
RT0201FRE073K92L.pdf
Invoering
Kopen RT0201FRE073K92L met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:0201
Size / Dimension:0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie:RT
Weerstand (Ohm):3.92k
Vermogen (Watt):0.05W, 1/20W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0201 (0603 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:RT0201FRE073K92L
Hoogte - Zittend (Max):0.010" (0.26mm)
Kenmerken:Moisture Resistant
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:3.92k Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thin Film
Beschrijving:RES SMD 3.92K OHM 1% 1/20W 0201