RT0805FRE07162KL
RT0805FRE07162KL
Onderdeel nummer:
RT0805FRE07162KL
Fabrikant:
Yageo
Beschrijving:
RES SMD 162K OHM 1% 1/8W 0805
Data papier:
RT0805FRE07162KL.pdf
Invoering
Kopen RT0805FRE07162KL met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:0805
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:RT
Weerstand (Ohm):162k
Vermogen (Watt):0.125W, 1/8W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:RT0805FRE07162KL
Hoogte - Zittend (Max):0.024" (0.60mm)
Kenmerken:Moisture Resistant
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:162k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film
Beschrijving:RES SMD 162K OHM 1% 1/8W 0805