RT1206FRE0714K3L
RT1206FRE0714K3L
Onderdeel nummer:
RT1206FRE0714K3L
Beschrijving:
RES SMD 14.3K OHM 1% 1/4W 1206
Data papier:
RT1206FRE0714K3L.pdf
Invoering
Kopen RT1206FRE0714K3L met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:1206
Size / Dimension:0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serie:RT
Weerstand (Ohm):14.3k
Vermogen (Watt):0.25W, 1/4W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1206 (3216 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:RT1206FRE0714K3L
Hoogte - Zittend (Max):0.026" (0.65mm)
Kenmerken:Moisture Resistant
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:14.3k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film
Beschrijving:RES SMD 14.3K OHM 1% 1/4W 1206