Kopen RT9025-18GSP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.8V, 0.8 V ~ 5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.4 V ~ 5 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.23V @ 2A |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOP-EP |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed or Adjustable |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | 1028-1008-2 RT902518GSP |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RT9025-18GSP |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 1.8V, 0.8 V ~ 5 V 2A 8-SOP-EP |
| Beschrijving: | IC REG LDO 1.8V/ADJ 2A 8SOP |
| Current - Output: | 2A |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |