RWA0J221MEG
RWA0J221MEG
Onderdeel nummer:
RWA0J221MEG
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Data papier:
1.RWA0J221MEG.pdf2.RWA0J221MEG.pdf3.RWA0J221MEG.pdf4.RWA0J221MEG.pdf
Invoering
Kopen RWA0J221MEG met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:6.3V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serie:FPCAP, WA
Ripple Current - lage frequentie:-
Ripple Current - High Frequency:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2917 (7343 Metric)
Andere namen:493-13837-2
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Fabrikant Onderdeelnummer:RWA0J221MEG
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.177" (4.50mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):15 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Capaciteit:220µF