Kopen RXE050S met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 72V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 4s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.311" Dia x 0.120" W (7.90mm x 3.00mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RXE |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 1.17 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 500 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | RXE050-S RXE050-S-ND |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RXE050S |
| Afstand tussen de draden: | 0.199" (5.05mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.539" (13.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 72V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH RXE SERIES 0.50A .3" |
| Current - Trip (It): | 1A |
| Current - Max: | 40A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 500mA |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |