Kopen RXEF017S met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 60V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 3s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.291" Dia x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm) |
| Serie: | PolySwitch®, RXEF |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 8 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 3.3 Ohm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | RF2666-000 RXEF017SHF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | RXEF017S |
| Afstand tussen de draden: | 0.199" (5.05mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.500" (12.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH PTC RESET 0.17A STRGT |
| Current - Trip (It): | 340mA |
| Current - Max: | 40A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 170mA |
| goedkeuringen: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |