Kopen S0402-12NH1S met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±3% |
| Leverancier Device Pakket: | 0402 (1005 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | S0402 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 21 @ 250MHz |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 0402 (1005 Metric) |
| Andere namen: | S0402-12NH1S 10 BULK |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Alumina |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | S0402-12NH1S |
| Inductie: | 12nH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.030" (0.76mm) |
| Frequentie - Test: | 250MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 3.6GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 12nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 220 mOhm Max 0402 (1005 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 220 mOhm Max |
| Huidige score: | 475mA |