S2008R55
S2008R55
Onderdeel nummer:
S2008R55
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
SCR NON-SENS 200V 8A TO-220
Data papier:
1.S2008R55.pdf2.S2008R55.pdf3.S2008R55.pdf
Invoering
Kopen S2008R55 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State (Vtm) (Max):1.6V
Voltage - Off State:200V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):1.5V
Leverancier Device Pakket:TO-220 Non-Isolated Tab
Serie:-
SCR Type:Standard Recovery
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:TO-220-3
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:S2008R55
Uitgebreide beschrijving:SCR 200V 8A Standard Recovery Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
Beschrijving:SCR NON-SENS 200V 8A TO-220
Current - On State (It (RMS)) (Max):8A
Current - On State (It (AV)) (Max):5.1A
Current - Off staat (Max):10µA
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):83A, 100A
Current - Hold (IH) (Max):30mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max):15mA