Kopen S2065J met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 1.8V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 200V |
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 2V |
| Leverancier Device Pakket: | TO-218X Isolated |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-218X-3 (Isolated) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | S2065J |
| Uitgebreide beschrijving: | SCR 200V 65A Standard Recovery Through Hole TO-218X Isolated |
| Beschrijving: | SCR NON-SENS 200V 65A ISO TO218X |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 65A |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 41A |
| Current - Off staat (Max): | 20µA |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 800A, 950A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 80mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50mA |
| Email: | [email protected] |