S2EB-L2-12V
S2EB-L2-12V
Onderdeel nummer:
S2EB-L2-12V
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 12V
Data papier:
S2EB-L2-12V.pdf
Invoering
Kopen S2EB-L2-12V met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):8.4 VDC
Turn Off Voltage (Min):-
Klemtype:PC Pin
switching Voltage:250VAC, 48VDC - Max
Serie:S
release Time:15ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Tube
Andere namen:255-1489
Q1020099
S2EB-L2-12V-ND
S2EBL212V
Temperatuur:-55°C ~ 65°C
opereren Time:15ms
montage Type:Through Hole
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:S2EB-L2-12V
Kenmerken:Sealed - Amber
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay 4PST (2 Form A, 2 Form B) 12VDC Coil Through Hole
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 12V
Contact Rating (Current):4A
Contact Material:Silver Alloy, Cadmium Free
Contactformulier:4PST (2 Form A, 2 Form B)
coil Voltage:12VDC
coil Type:Latching, Dual Coil
coil Resistance:720 Ohms
coil Vermogen:200 mW
coil Current:16.7mA