S6010FS21
Onderdeel nummer:
S6010FS21
Beschrijving:
SCR SENS GATE 600V 10A TO-202
Data papier:
S6010FS21.pdf
Invoering
Kopen S6010FS21 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State (Vtm) (Max):1.6V
Voltage - Off State:600V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):800mV
Leverancier Device Pakket:TO-202
Serie:-
SCR Type:Sensitive Gate
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:TO-202 Short Tab
Temperatuur:-40°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:S6010FS21
Uitgebreide beschrijving:SCR 600V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-202
Beschrijving:SCR SENS GATE 600V 10A TO-202
Current - On State (It (RMS)) (Max):10A
Current - On State (It (AV)) (Max):6.4A
Current - Off staat (Max):5µA
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):83A, 100A
Current - Hold (IH) (Max):6mA